Ako to funguje?

ikony-01 Je to jednoduché!

1. Nalejte vodu po značku ½, alebo 1 liter.

2. Nasaďte filtračnú vložku do nádoby.

3. Nasypte do filtra oriešky.

4. Vsuňte tyčový mixér (nie je súčasťou balenia) a 1 minútu mixujte.

5. Mažiarom jemne pritlačte, aby ste vytlačili posledné kvapky.

6. Pridajte cukor, alebo iné sladidlo, alebo neslaďte, ak uprednostňujete prírodný nápoj bez sladidla.

Pozrite sa ako jednoducho funguje ChufaMix v tomto kratulinkom videu:

chufamix-castiChufaMix sa skladá z veľkej nádoby na vodu (A), na ktorú sa nasadí filtračná nádoba (B). Do nej sa dávajú dobroty, z ktorých si vyrábame mlieko. Po mixovaní sa vytláča z drte vo filtri mlieko pomocou jemného pritlačenia mažiara (C). Hotové mlieko si môžeme zavrieť vrchnákom (D) a pohodlne prenášať, či odložiť do chladničky.

opensystemChufaMix je kompatibilný s akýmkoľvek ponorným mixérom. Nemusíte nič skrutkovať alebo pracne umývať. V ChufaMixe si vyrobíte mlieko za 5 min. aj s prípravou a umytím. Všetky časti ChufaMixu môžete prípadne prenechať na starosť umývačke riadu. 100% zábava a radosť zaručená, všetky útrapy okolo prípravy a údržby eliminované :)

BPA-free

Schválenie: ChufaMix® a použité materiály sú v certifikovanej potravinárskej kvalite a nie sú v nich použité neekologické zložky ako PVC, BPA, halogénové zlúčeniny, formaldehyd, atď.

Filter je vyrobený z nerezu najvyššej akosti (Aisi 316L) a bol navrhnutý presne na výrobu rastlinných „mliek“. Je veľmi jemný, vhodný na dokonalú filtráciu malých čiastočiek. Filter je do plastu zaliaty, nie vlepený, čiže ide o veľmi pevný a bezpečný spoj. Chufamix je kompletne celý vyrábaný v Španielsku a Francúzsku a je chránený patentom.

Objednajte si 3 chufamixy a zasadíme za vás strom!

kúpiť chufamix

2 názory na “Ako to funguje?

  1. Eva

    Príjemný večer! Čítam Vaše stránky, ktoré sú zaujímavé, ale kde si môžem objednať nádobu chufamix? Eva

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.